Operátor/ka výroby

Země
Česká republika
Město
Uherský Brod
Section
Provoz
Level
Čerstvý absolvent
Contract type
Na dobu určitou

Coby přední světový odborník na filtraci vyvíjí společnost MANN+HUMMEL řešení pro automobilový průmysl, průmyslové použití, čistý vzduch v interiérech a trvalou využitelnost vody. S využitím týmového ducha a otevřené komunikační kultury se neochvějně snažíme dosáhnout naší vize „Leadership in Filtration“.

Náplň práce

Náplň práce:

  • Výroba, montáž a kompletace filtrů
  • Obsluha strojního zařízení

Obecné požadavky:

  • Manuální zručnost
  • Spolehlivost a pečlivost
  • Schopnost týmové práce
  • Ochota pracovat ve 3-směnném provozu (střídání směn po týdnu)

Benefity:

  • 5 týdnů dovolené
  • Věrnostní příplatek po roce zaměstnání (1 000 Kč měsíčně)
  • Nástupní mzda od 104 Kč/hod. (+příplatky)
  • Pololetní bonusy
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Dotované obědy a večeře v závodní jídelně
  • Firemní a kulturní akce
  • Dárek při pracovním výročí

+ Zajišťujeme DOPRAVU NA KAŽDOU SMĚNU A Z KAŽDÉ SMĚNY ze směru: Bojkovice, Brumov - Bylnice, Hostětín, Jestřabí, Návojná, Nedašov, Pitín, Slavičín - Hrádek, Štítná nad Vláří, Valašské Klobouky, Záhorovice.

Rádi přicházíte s novými nápady, chcete převzít zodpovědnost a něčeho dosáhnout? V tom případě hledáme právě Vás! V naší společnosti, která žije svými hodnotami, budete mít volnost při práci, budete zde moci dále rozvíjet své dovednosti a čekají zde na Vás zajímavé úkoly. Těšíme se na Vaši žádost o zaměstnání, ve které nás přesvědčíte o své motivaci a schopnostech!