Customer Service Specialist with Spanish

Země
Česká republika
Město
Brno
Section
Obchodní oddělení
Level
Pomocný odborný pracovník
Contract type
Na dobu neurčitou

Coby přední světový odborník na filtraci vyvíjí společnost MANN+HUMMEL řešení pro automobilový průmysl, průmyslové použití, čistý vzduch v interiérech a trvalou využitelnost vody. S využitím týmového ducha a otevřené komunikační kultury se neochvějně snažíme dosáhnout naší vize „Leadership in Filtration“.

Náplň práce

Náplń práce:
* Potvzení správnosti informací na zákaznické objednávce
* Vystavování dodacích listů a reportů o dodávkách
* Sledování termínů doručení objednávek k zákazníkům
* Zpracování informací o vráceném zboží
* Manuální zadávání objednávek do SAPu
* Monitorování a zpracování EDI objednávek, faktur po splatnosti
* Potvrzování objednávek zákazníkovi

Obecné požadavky:
* Plynulá znalost španělského jazyka (C2)
* Dobrá znalost anglického jazyka (min. B1)
* Znalost francouzského jazyka výhodou
* Znalost systému SAP výhodou

Rádi přicházíte s novými nápady, chcete převzít zodpovědnost a něčeho dosáhnout? V tom případě hledáme právě Vás! V naší společnosti, která žije svými hodnotami, budete mít volnost při práci, budete zde moci dále rozvíjet své dovednosti a čekají zde na Vás zajímavé úkoly. Těšíme se na Vaši žádost o zaměstnání, ve které nás přesvědčíte o své motivaci a schopnostech!