Talent Acquisition Specialist

Země
Česká republika
Město
Nová Ves, Okříšky
Section
Lidské zdroje
Level
Odborník / profesionál
Contract type
Na dobu neurčitou

Coby přední světový odborník na filtraci vyvíjí společnost MANN+HUMMEL řešení pro automobilový průmysl, průmyslové použití, čistý vzduch v interiérech a trvalou využitelnost vody. S využitím týmového ducha a otevřené komunikační kultury se neochvějně snažíme dosáhnout naší vize „Leadership in Filtration“.

Náplň práce

NÁPLŇ PRÁCE:
Pozice je plánována v rozsahu 6-7 hodin denně.

  • Zajištění náborového procesu pro náš výrobní závod v Nové Vsi
  • Inzerce pozic, výběr kandidátů, účast na pohovorech a testech zručnosti (pracovníci do výroby)
  • Zodpovědnost za oblast agenturních pracovníků (koordinace, administrativa, docházka apod.)
  • Účast na veletrzích a přednáškách na školách
  • Účast na HR marketing schůzkách a projektech (analýza zdrojů kandidátů, plánování akcí atd.)
  • Úzká spolupráce s HR Business Partnerem na dalších projektech

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE:

  • Středoškolské / vysokoškolské vzdělání ideálně v oblasti personalistiky/andragogiky případně ekonomie
  • Praxe na administrativní pozici (HR oblast velkou výhodou)
  • Dobrá znalost MS Office (především Excel pro tvorbu reportů)
  • Znalost některého z HR systémů výhodou, ideálně znalost HR modulu SAP případně SuccessFactors
  • Znalost anglického jazyka (min. B1)
  • Komunikativní znalost německého jazyka výhodou
  • Organizační schopnosti, schopnost prioritizace a plánování
  • Velmi dobré komunikační dovednosti
  • Zaměření na detail a pečlivost
  • Schopnost pracovat samostatně
  • Týmový duch, profesionální vystupování na všech úrovních společnosti

BENEFITY:

  • 6 týdnů dovolené
  • 1.100,- měsíčně příspěvek na volnočasové aktivity
  • možnost home office (1x týdně)
  • flexibilní pracovní doba
  • 13. mzda
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na stravování přímo v areálu společnosti
  • množství dalších benefitů

Rádi přicházíte s novými nápady, chcete převzít zodpovědnost a něčeho dosáhnout? V tom případě hledáme právě Vás! V naší společnosti, která žije svými hodnotami, budete mít volnost při práci, budete zde moci dále rozvíjet své dovednosti a čekají zde na Vás zajímavé úkoly. Těšíme se na Vaši žádost o zaměstnání, ve které nás přesvědčíte o své motivaci a schopnostech!