Skladník

Země
Česká republika
Město
Uherský Brod
Section
Logistika
Level
Čerstvý absolvent
Contract type
Na dobu určitou

Coby přední světový odborník na filtraci vyvíjí společnost MANN+HUMMEL řešení pro automobilový průmysl, průmyslové použití, čistý vzduch v interiérech a trvalou využitelnost vody. S využitím týmového ducha a otevřené komunikační kultury se neochvějně snažíme dosáhnout naší vize „Leadership in Filtration“.

Náplň práce

Náplň práce:

  • Příjem a kontrola materiálu a dodacích dokumentů
  • Skladování a evidence materiálu
  • Vychystávání a expedice materiálu dle výrobních požadavků
  • Inventarizace a vedení záznamů o pohybu zásob
  • Balení a kompletace hotových výrobků k expedici
  • Obsluha VZV

Požadavky:

  • Platný řidičský průkaz sk. B, průkaz na VZV výhodou
  • Praxe ve skladování, znalost práce se SAP výhodou
  • Ochota pracovat v třísměnném provozu
  • Manuální zručnost
  • Zodpovědný přístup k práci
  • Samostatnost a spolehlivost
  • Výhodou je praxe v automobilovém průmyslu

Rádi přicházíte s novými nápady, chcete převzít zodpovědnost a něčeho dosáhnout? V tom případě hledáme právě Vás! V naší společnosti, která žije svými hodnotami, budete mít volnost při práci, budete zde moci dále rozvíjet své dovednosti a čekají zde na Vás zajímavé úkoly. Těšíme se na Vaši žádost o zaměstnání, ve které nás přesvědčíte o své motivaci a schopnostech!