Operátor/ka výroby

Země
Česká republika
Město
Nová Ves, Okříšky
Obor
Provoz
Úroveň
Praxe / brigáda
Smlouva
Na dobu určitou

Coby přední světový odborník na filtraci vyvíjí společnost MANN+HUMMEL řešení pro automobilový průmysl, průmyslové použití, čistý vzduch v interiérech a trvalou využitelnost vody. S využitím týmového ducha a otevřené komunikační kultury se neochvějně snažíme dosáhnout naší vize „Leadership in Filtration“.

Náplň práce

Náplň práce:
•    Nabízíme klasickou práci v třísměnném režimu (ranní, noční, odpolední směny po 8 hodinách) nebo v režimu nepřetržitém (denní/noční po 12 hodinách)
•    Budete pracovat na našich moderních montážních linkách
•    Hlavní náplní práce je kompletace různých typů filtrů (vzduchové, olejové, palivové, kabinové, hydraulické, zemědělské) potažmo další části jako jsou plastové komponenty, různé sací moduly, nádobky pro ostřikovače a další
•    Vše co vyrobíte je potřeba před odesláním zkontrolovat, což bude i část Vaší náplně práce
•    Na každé stanoviště a typ práce samozřejmě budete zaškoleni a dostanete manuál a postupy

Požadavky:
•    Manuální zručnost je pro nás klíčová proto ji vyzkoušíme hned u pohovoru
•    Jsou na nás závislé velké automobilové společnosti, smysl pro zodpovědnost je proto pro nás velmi důležitý
•    Oceníme Vaši flexibilitu, protože nezůstanete u jednoho typu práce
•    Zkušenosti nepotřebujete, všechno Vás rádi naučíme

Rádi přicházíte s novými nápady, chcete převzít zodpovědnost a něčeho dosáhnout? V tom případě hledáme právě Vás! V naší společnosti, která žije svými hodnotami, budete mít volnost při práci, budete zde moci dále rozvíjet své dovednosti a čekají zde na Vás zajímavé úkoly. Těšíme se na Vaši žádost o zaměstnání, ve které nás přesvědčíte o své motivaci a schopnostech!