Vedoucí výroby

Země
Česká republika
Město
Uherský Brod
Obor
Provoz
Úroveň
Pomocný odborný pracovník
Smlouva
Na dobu neurčitou

Coby přední světový odborník na filtraci vyvíjí společnost MANN+HUMMEL řešení pro automobilový průmysl, průmyslové použití, čistý vzduch v interiérech a trvalou využitelnost vody. S využitím týmového ducha a otevřené komunikační kultury se neochvějně snažíme dosáhnout naší vize „Leadership in Filtration“.

Náplň práce

POPIS PRACOVNÍCH ČINNOSTÍ:
•    Kompletní vedení výrobních úseků jak z hlediska výroby, tak ostatních podpůrných procesů
•    Vedení a organizace výrobního provozu
•    Zodpovědnost za produktivitu výrobního procesu, za kvalitu produktů a za plnění plánů ve výrobě
•    Sledování a vyhodnocování jednotlivých výrobních ukazatelů, stanovování nápravných opatření a dohled nad jejich implementací
•    Zajištění potřebných kapacit pro dodržení kvality, termínů i bezpečnosti práce
•    Nastavení a optimalizace výrobních procesů
•    Podpora vývojových programů neustálého zlepšování v rámci procesního inženýrství
•    Aplikace a používání metod, jako je 5S, SMED, 6 Sigma, Lean Production apod.
•    Reporting vedení společnosti v ČR i v zahraničí

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE:
•    VŠ/SŠ vzdělání technického směru
•    Min. 5 let praxe na pozici vedoucího nebo ředitele výroby, ideálně v oblasti automotive
•    Znalost IATF 16949 výhodou
•    Ználost principů štíhlé výroby a operation excellence (Lean, 5S)
•    Český jazyk plynule, anglický jazyk na pokročilé úroveni slovem i písmem, min. B2 – komunikace s mateřskou společností
•    Znalost prostředí SAP výhodou
•    Pokročilá znalost MS Office, zejména Excel
•    Znalost a porozumění výrobních procesů, toků a jejich reporting
•    Analytické myšlení, rozhodovací schopnosti, kritické myšlení, motivaci k dosažení cílů, flexibilita a samostatnost
•    Dovednost plánování a organizování práce a efektivně řídit čas
•    Schopnost motivovat své podřízené k dosažení plánovaných úkolů
•    Řidičské oprávnění sk. B

Rádi přicházíte s novými nápady, chcete převzít zodpovědnost a něčeho dosáhnout? V tom případě hledáme právě Vás! V naší společnosti, která žije svými hodnotami, budete mít volnost při práci, budete zde moci dále rozvíjet své dovednosti a čekají zde na Vás zajímavé úkoly. Těšíme se na Vaši žádost o zaměstnání, ve které nás přesvědčíte o své motivaci a schopnostech!